S 311 E2 - ATECA / LUKAS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

S 311 E2

eDRAULIC nožnice

- "menší brat" nožníc S 700 E2

- perfektné na strihanie karosérií

 moderných vozidiel

S "menším bratom" S 700 E2 je práca teraz ešte pohodlnejšia - s hmotnosťou nižšou ako 20 kg (s batériou). Rovnako ale tiež dosahuje najvyššiu EN strihaciu triedu H! Vysoký výkon spojený s optimalizovanou manipuláciou - pre vynikajúci výkon po celom svete.

Fakty
+ výkonné vďaka najvyššej EN triede pre strih
+ hmotnosť pod 20 kg (s batériou)
+ výborná kombinácia strihacej sily a roztvorenia nožov
+ optimalizovaná vysoko výkonná batéria
+ záchranné práce bez agregátov a hadíc

Vyvinuté pre realitu
Pri S 311 E2, sme vyvinuli nožnice, ktorých roztvorenie nožov a aplikácia sily sú dokonale zladené pre príslušný pracovný rozsah. To znamená, že ste dokonale vybavení čeliť budúcim výzvam.

NOVINKA: Superior technológia batérie s dvojnásobnou kapacitou
Naša novo vyvinutá vysoko výkonná záchranárska batéria má teraz kapacitu 5 Ah.To znamená dvojnásobnú dobu prevádzky pri reálnych záchranných prácach. Tiež sme významne zlepšili ergonómiu výmeny batérie. A samozrejme, batérie sú spätne kompatibilné, takže môžu byť tiež použité u prvej generácie eDRAULIC nástrojov.

Vlastnosti produktu
Vďaka LUKAS eDRAULIC, sú záchranári oslobodení od pohonných jednotiek a ťažkých hadíc - a môžu spoľahnúť na vynikajúci výkon, keď to sa počíta. Hviezdicový ovládač Star Grip umožňuje intuitívne ovládanie v stresových situáciách, zatiaľ čo špeciálna geometria nožov poskytuje maximálnu silu presne tam, kde je to potrebné. Tým sú záchranné operácie jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.
Technické údaje

Model

EN 13204
strih

Roztvorenie nožov
mm

Rozmery DxŠxV
mm

Hmotnosť
kg

S 311 E2

H

150

847 x 246 x 287

17,4


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky