S 700 E2 - ATECA / LUKAS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

S 700 E2

eDRAULIC nožnice

- najvýkonnejšie eDRAULIC nožnice

- veľké roztvorenie nožov

- dlhé strihacie plochy

- na strihanie profilov s vysokou

 pevnosťou

Predchádzajúci model bol už neporovnateľný, ale S 700 E2 teraz ešte zvyšuje latku vyššie. Tieto nožnice sú na vrchole svojej triedy, o 10% ľahšie a s novo navrhnutými nožmi pre maximálnu pevnosť a lepšiu manipuláciu.
LUKAS eDRAULIC preukázal svoju silu pri práci v reálnej prevádzke počas niekoľkých rokov - výhody z našich skúseností! Optimalizovali sme druhú generáciu eDRAULIC k potrebám skutočných hasičov v reálnych situáciách. Všetko ostatné je len teória.

Fakty
+ o 10% ľahšie ako predchádzajúci model
+ optimalizovaná manipulácia vďaka kompaktnejšej konštrukcii
+ optimalizovaná vysoko výkonná batéria
+ záchranné práce bez agregátov a hadíc
+ dizajn nožov Superior blade, pripravený pre budúce generácie vozidiel

Vyvinuté pre realitu
Stĺpiky automobilov sú stále stále silnejšie a pevnejšie. Ak chcete byť čo najlepšie pripravení, LUKAS sa už nebude podieľať na súťaži o teoretickú maximálnu silu.
Pri S 700 E2 sme namiesto toho vyvinuli nožnice, ktorých roztvorenie nožov a aplikácia sily sú dokonale zladené pre príslušný pracovný rozsah. To znamená, že ste dokonale vybavení čeliť budúcim výzvam.

NOVINKA: Superior technológia batérie s dvojnásobnou kapacitou
Naša novo vyvinutá vysoko výkonná záchranárska batéria má teraz kapacitu 5 Ah.To znamená dvojnásobnú dobu prevádzky pri reálnych záchranných prácach. Tiež sme významne zlepšili ergonómiu výmeny batérie. A samozrejme, batérie sú spätne kompatibilné, takže môžu byť tiež použité u prvej generácie eDRAULIC nástrojov.

Vlastnosti produktu
Vďaka LUKAS eDRAULIC, sú záchranári oslobodení od pohonných jednotiek a ťažkých hadíc - a môžu spoľahnúť na vynikajúci výkon, keď to sa počíta. Hviezdicový ovládač Star Grip umožňuje intuitívne ovládanie v stresových situáciách, zatiaľ čo špeciálna geometria nožov poskytuje maximálnu silu presne tam, kde je to potrebné. Tým sú záchranné operácie jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.
Technické údaje

Model

EN 13204
strih

Roztvorenie nožov
mm

Rozmery DxŠxV
mm

Hmotnosť
kg

S 700 E2

H

192

920 x 296 x 287

22,1


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky