S 700 - ATECA / LUKAS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

S 700

Alfa hydraulické nožnice

EN 13204 trieda:

BC 182 H-21

roztvorenie nožov:

185 mm

- až o 77% vyšší výkon v relevantnej
 pracovnej časti

S 700 je úplne novo vyvinutý nástroj, na základe rokov výskumu. V relevantnom pracovnom rozsahu jeho strihacia sila výrazne prekonáva všetky predchádzajúce LUKAS nožnice. Tento inovatívny a vynikajúci nástroj Vám poskytuje maximálnu výkonovú rezervu.
Dokonale zladená aplikácia sily a priťahovacieho efektu poskytujú maximálny výkon pre akúkoľvek úlohu pri strihaní vozidiel.

Fakty
+ až o 77% väčší výkon v relevantnom prevádzkovom rozsahu
+ optimalizované pre stále silnejšie stĺpiky automobilov
+ Superior C tvar nožov pre perfektný priťahovací efekt
+ veľké výkonové rezervy pre budúce generácie vozidiel

Vyvinuté pre realitu
Stĺpiky vozidiel, ktoré potrebujete strihať sú stále silnejšie. Ak chcete byť čo najlepšie pripravení, LUKAS sa už nebude podieľať na súťaži o teoretickú maximálnu silu.
Pri S 700 sme namiesto toho vyvinuli nožnice, ktorých roztvorenie nožov a aplikácia sily sú dokonale zladené pre príslušný pracovný rozsah. To znamená, že ste dokonale vybavení čeliť budúcim výzvam. V porovnaní s predchádzajúcimi nožnicami, nové S 700 dosiahnú maximálnu silu oveľa rýchlejšie a poskytujú najlepší výkon pri veľkých priemeroch strihaných materiálov.

Vlastnosti produktu
Hviezdicový ovládač Star Grip umožňuje intuitívne ovládanie v záťažových situáciách, špeciálna geometria nožov umožňuje maximálnu silu, ktorá bude aplikovaná presne tam, kde je to potrebné, a spojka MONO umožňuje pripojenie a nasadenie záchranných nástrojov jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.

Technické údaje

Model

EN 13204
strih

Roztvorenie nožov
mm

Rozmery DxŠxV
mm

Hmotnosť
kg

S 700

H

185

790 x 300 x 258

21,3


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky